Szkolimy: wycena innowacyjnych projektów oraz pozyskiwanie finansowania na ich rozwój

17, 18 i 24 kwietnia 2018 r. w Centrum Kreatywności Targowa w Warszawie odbędzie się 3-dniowe szkolenie pt.: „Wycena Innowacyjnych Projektów oraz Pozyskiwanie Finansowania na ich Rozwój”. Szkolenie realizowane jest w ramach Akademii Komercjalizacji®, kompleksowego cyklu szkoleniowo-warsztatowego z obszaru komercjalizacji zaawansowanych technologii. Termin przyjmowania zgłoszeń mija 12 kwietnia 2018 r. Osoby, które zgłoszą się do 8 kwietnia obowiązuje cena promocyjna.

Nasz zespół odpowiada za przygotowanie i przeprowadzenie bloku poświęconego pozyskiwaniu środków od inwestorów oraz z programów dotacyjnych. Współpraca z firmą Investin, organizującą szkolenie, jest efektem dobrej współpracy w ramach programu „Dobry Pomysł”.

Szkolenie kierowane jest do osób odpowiadających za generowanie i/lub wdrażanie innowacji technologicznych: właścicieli, kadry kierowniczej, menedżerów, specjalistów CTT, pomysłodawców.

Więcej informacji wraz ze szczegółowym programem oraz formularzem zgłoszeniowym znajduje się na stronie www.investin.pl/pl/aktualnosci/248-szkolenie-wycena-innowacyjnych-projektow-oraz-pozyskiwanie-finansowania