Dobry Start – tym razem zapraszamy do Radomia

16 marca zapraszamy do przytulnych przestrzeni Hotelu Gromada w Radomiu. Porozmawiamy o konkretnych możliwościach jakie daje nasz projekt, o ciekawszych konkursach dotacyjnych w tym roku oraz o tym co dziać się będzie na rynku funduszy i co z tego wynika dla młodych firm. Przestrzeń na networking i konsultacje gwarantowana.

Wydarzenie jest częścią projektu „Centrum Innowacji FIRE dla  wczesnej fazy rozwoju  przedsiębiorstw” , którego celem jest poprawa  warunków  do  rozwoju mazowieckich  mikro, małych i średnich przedsiębiorstw dzięki dostarczeniu  prostych  i wysoko specjalistycznych  usług doradczych. Usługi w nim oferowane są bezpłatne. Możemy zaprosić maksymalnie 30 osób, prosimy zatem o szybkie zgłaszanie się.

Sam projekt skierowany jest do młodych firm z województwa mazowieckiego, działających na rynku nie dłużej niż dwa lata. Do dziś ze wsparcia skorzystało już 11 firm a do końca września 2018 może kolejnych 14.

Dotychczas skorzystały z projektu takie firmy jak: Event Boat Sp. z o.o., Natulu, Livecall.

Program wydarzenia

11.00 – 11.10 Powitanie uczestników, wprowadzenie
Mikołaj Różycki, Prezes Zarządu Fundacji Centrum Innowacji FIRE
11.10 – 11.30 Założenia projektu: zasady, zakres wsparcia, korzyści, przykłady
Mikołaj Różycki, Prezes Zarządu Fundacji Centrum Innowacji FIRE
11.30 – 12.00 Możliwości dotacyjne dla młodych firm w 2018 roku
Krzysztof Leśniewski, Analityk ds. Rozwoju, Fundacja Centrum Innowacji FIRE
12.00 – 12.20 Przerwa kawowa, networking
12.20 –12.45 Ekosystem Startupowy w Polsce. Perspektywy wsparcia. –
Małgorzata Gontarek, Fundacja Startup Poland
12.45 -14.00 Konsultacje, networking

Prowadzący

Małgorzata Gontarek: Od 8 lat związana z branżą nowych technologii, marketingiem internetowym i polską sceną startupową. Realizuje się w kilku projektach m.in jako właścicielka agencji interaktywnej WebTango.pl oraz koordynuje kilka ngo, takich jak Fundacja Startup Poland, Fundacja Pierwsze Miejsca są Zawsze Wolne. Związana  jako specjalista d.s marketingu i PR z Di24.pl. W Płocku rozwija projekt Startup Płock, który ma na celu stworzenie ekosystemu startupowego i integrację branży new tech. Organizatorka takich wydarzeń, jak m.in.: Płockamp, Czwartek Social Media, Startup Płock.

Mikołaj Różycki: Fundacja Centrum Innowacji FIRE, pracuje z firmami w ramach działań inkubacyjnych i akceleracyjnych, współprowadzi dwa projekty: „Dobry Pomysł” wraz z Polskim Funduszem Rozwoju oraz akcelerator dla mazowieckich start-upów. Wcześniej przez ponad 10 lat zajmował się wszystkim w prowadzeniu programów edukacyjnych Komisji Europejskiej „Erasmus+” i „Młodzież w działaniu” w ramach Fundacji Rozwoju Systemu Edukacji.

Krzysztof Leśniewski: Analityk ds. Rozwoju w CI FIRE. Z Funduszami Unijnymi związany od ponad 10 lat. Był odpowiedzialny m.in. za wdrażanie projektów z obszaru transferu wiedzy, współpracy sfery nauki i przedsiębiorstw oraz Regionalnych Strategii Innowacji w województwie mazowieckim. Certyfikowany Ekspert z zakresu projektów rynku pracy, edukacji, włączenia społecznego oraz rozwoju przedsiębiorczości. Koordynator licznych projektów ponadnarodowych oraz B+R (m.in. w programach POIR i POWER). Od kilku lat wspiera rozwój startupów technologicznych.

Zgłoszenia:
Wystarczy podać imię i nazwisko oraz nazwę firmy/instytucji i przesłać do 15 marca 2018 na e-mail:
kontakt@innowacje.org.pl

Lokalizacja: Hotel „Gromada”, ul. Narutowicza 9, Radom, (http://www.gromada.pl/hotelradom-centrum)

Kontakt:
Iwona Stefańska-Mańkut: iwona.stefanska@innowacje.org.pl
Michał Wodzisławski: michal.wodzislawski@innowacje.org.pl
www.innowacje.org.pl , telefon: 22 658 22 00
Facebook: https://www.facebook.com/events/179973909396740/

Mapka i lokalizacja